Odporúčania, ako vyčistiť rôzne znečistenia na podlahách EGGER

Podlahy na báze dreva značky EGGER sú známe svojím odolným povrchom proti oderu a škvrnám. Ľahko sa udržiavajú čisté, pretože prach a bežné nečistoty sa z ich povrchu odstraňujú jednoducho zametaním, vysávaním a utieraním vlhkým mopom. Niekedy sa však stane, že sa podlaha zašpiní inými, odolnejšími druhmi látok. Práve vtedy nám môže napadnúť otázka, ako podlahu vyčistiť efektívne, ale bez poškodenia jej povrchu.

EGGER DecoWall- prirodzené vytváranie kontrastov

Spoločnosť EGGER, ako popredný špecialista na materiály na báze dreva prináša revolúciu v oblasti OSB dosiek- digitálnou potlačou im dodáva novú povrchovú úpravu. Vďaka digitálnej tlači dokáže spoločnosť premeniť OSB dosky na dekoratívne obloženie stien v interiéri, ktoré pôsobivo zvýraznia a zmodernizujú miestnosť.

EGGER Podlahy- NOVINKY 2023: Jednoduchosť v novom štýle

Spoločnosť EGGER prichádza v roku 2023 s atraktívnymi NOVINKAMI a rozširuje tak svoj sortiment podláh o nové dekory a vodeodolné produkty. Vďaka flexibilnému využitiu a jednoduchým kombináciám sú tieto produkty prispôsobené všetkým potrebám a ponúkajú priestor pre naplnenie každej predstavy o interiérovom designe.

Prečo aklimatizovať laminátovú podlahu pred pokládkou? Dôležitých 48 hodín

Pred pokládkou laminátovej podlahy je dôležité dodržať určité postupy, ktoré sú nevyhnutným krokom pre bezproblémovú inštaláciu podlahy, ako aj pre jej budúcu funkčnosť a bezchybný vzhľad. Mnohí zákazníci si často krát kladú otázku:„ naozaj je potrebné aklimatizovať laminátové podlahy pred ich inštaláciou? “ Odpoveď znie- áno. V nasledujúcich riadkoch prinášame dôležité informácie o tom, prečo je aklimatizácia laminátovej podlahy nevyhnutná a ako správne laminátovú podlahu aklimatizovať.

Stránky