<em>Upraviť Stránka</em> EGGER PRO

Na výbere tej správnej podlahy pre váš interiér naozaj záleží. Nechajte sa inšpirovať našimi podlahami, ktoré vás očaria svojim jedinečným dizajnom a vysokou kvalitou. Navyše sa úplne prispôsobia všetkým vašim požiadavkám.

O NÁS

Naša spoločnosť Elbo s.r. o. je zameraná na predaj laminátových, korkových a kompozitných podláh značky EGGER v kolekcii EGGER PRO. V druhej polovici roka 2010 prebehli úspešne rokovania so spoločnosťou EGGER Retail Products GmbH & Co. KG- Brilon v Nemecku, na základe ktorých sme dnes stálym a dôveryhodným partnerom - distribútorom na Slovenskom trhu v oblasti predaja podlahových krytín na báze dreva. Sme sústavne rastúca firma, ktorá pôsobí na celom území Slovenska.

O spoločnosti EGGER

Firma EGGER je od roku 1961 celosvetovo pôsobiacim rodinným podnikom so sídlom v St. Johanne v Tirolsku. Svojich zákazníkov neustále inšpiruje inovatívnymi riešeniami a zároveň sa orientuje na ich potreby komplexnou ponukou všetkého, čo súvisí s prirodzenou surovinou- drevom. V 20 závodoch po celej Európe vyrába rozsiahly sortiment na báze dreva. Výrobky EGGER nájdete v mnohých oblastiach súkromného a verejného života. Je dodávateľom kompletného sortimentu pre nábytkársky priemysel a interiérový design. Neustály dôraz kladie na kvalitu a preto sa zaväzuje k neustálemu zlepšovaniu. Základným pilierom spoločnosti je šetrné využívanie dreva- od efektívneho spracovania zdrojov, až po hotový produkt. Na svoju výrobu používa výhradne drevo z regionálnych, udržateľných certifikovaných lesov. Spoločnosť EGGER sa neustále snaží zlepšovať svoje environmentálne vlastnosti vo svojom výrobnom procese a preto používa ekologické systémy riadenia v súlade s usmerneniami ISO. Všetky podlahy EGGER sú vyrobené úplne bez škodlivých látok, bez použitia zmäkčovadiel a PVC. Je zrejmé, že sa značka stará o svoj vplyv na životné prostredie, takže ak hľadáte ekologické riešenie podláh, podlahy EGGER PRO sú fantastickou voľbou.

O kolekcii podláh EGGER PRO

Výber správnej podlahy je jedným z kľúčových bodov pri riešení každého interiéru. Vnímame ju ako dôležitý dekoračný prvok, ktorý spolu s nábytkom podčiarkuje celkovú atmosféru priestoru. Je dôležité, aby vaša podlaha bola kvalitná a odolávala každodennej záťaži. Kolekcia podláh EGGER PRO ponúka 3 produktové línie: EGGER PRO Design Green Tec, EGGER Pro Comfort, EGGER PRO Laminate, v ktorých nájdete širokú škálu vysokokvalitných dekorov v rôznych prevedeniach, spolu s množstvom inšpirácie a tým aj riešenie pre každý priestor. V našej kolekcií podláh objavíte tradičné materiály ako sú drevo, kameň a kov, ktoré sú ovplyvnené škandinávskym designom, navodzujú pocit komfortu a dojem, vďaka ktorému sa vo svetlom a priestrannom prostredí budete cítiť dobre. Moderné reprodukcie a prírodné štruktúry, akými sú trendový mramor, teracco a orech, ktoré charakterizujú design, kde sa minulosť a budúcnosť prelínajú v štýlovej symbióze vám pomôžu vytvoriť jedinečný a štýlový priestor. Trendom číslo jeden naďalej zostáva dub, ktorý dokonalo napĺňa túžbu po pôvodných materiáloch. Tento prispôsobivý a autentický dekor navodzuje pútavé kontrasty a hodí sa do každého interiéru. Vstúpte do sveta podláh a vyberte si tú najlepšiu podlahu pre Váš interiér.

 

 

EGGER PRO
EGGER PRO
EGGER PRO
EGGER PRO
EGGER PRO